O Polityce

Rozmowa, która porusza

Dyskusja po wywiadzie z ukraińską kelnerką

Po lekturze wywiadu wiele osób pisało, że czuły się zawstydzone i zażenowane. Po lekturze wywiadu wiele osób pisało, że czuły się zawstydzone i zażenowane.

Ostatni numer POLITYKI i nasz okładkowy wywiad, w którym ukraińska kelnerka opisuje warunki pracy w jednym z nadmorskich kurortów nad Bałtykiem, wywołały sporą dyskusję. Jednym z jej inicjatorów był Igor Isajew, ukraiński dziennikarz mieszkający od kilkunastu lat w Polsce i zajmujący się sprawami Polski i Ukrainy. Na swoim facebookowym profilu udostępnił naszą okładkę i obszerne fragmenty wywiadu.

Polityka 30.2019 (3220) z dnia 23.07.2019; Do i od Redakcji; s. 90
Oryginalny tytuł tekstu: "Rozmowa, która porusza"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.