O Polityce

PiS i długie ręce Moskwy

PO pyta o rosyjskie powiązania PiS

Polityka

Z interwencją w sprawie rosyjskich powiązań PiS i przychylnych Rosji decyzji partii rządzącej zwróciła się do prezydenta Andrzeja Dudy Platforma Obywatelska: „Głęboko zaniepokojeni pojawiającymi się ostatnio informacjami o związkach przedstawicieli polskich władz z przedstawicielami służb państwa rosyjskiego oraz osobami reprezentującymi interesy biznesowe i polityczne Federacji Rosyjskiej, wobec uporczywego milczenia Rządu RP i jego instytucji w tych sprawach, zwracamy się do Pana, Panie Prezydencie” – tak zaczyna się list podpisany przez Joannę Kluzik-Rostkowską, przewodniczącą zespołu śledczego ds.

Polityka 30.2019 (3220) z dnia 23.07.2019; Do i od Redakcji; s. 90
Oryginalny tytuł tekstu: "PiS i długie ręce Moskwy"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.