O Polityce

Sopocka POLITYKA

O kulturze Wielkiej Brytanii w Sopocie

Festiwal Literacki w Sopocie. Festiwal Literacki w Sopocie.

Serdecznie zapraszamy do Sopotu, gdzie w dniach 15–18 sierpnia odbędzie się VIII edycja Festiwalu Literacki Sopot, organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Miasto Sopot. W tym roku tematem przewodnim będzie literatura i kultura Wielkiej Brytanii. W ramach Festiwalu, nad którym POLITYKA od lat obejmuje patronat, odbędą się spotkania prowadzone przez naszych dziennikarzy.

Pierwszego dnia (w czwartek 15 sierpnia) Martyna Bunda będzie rozmawiać z Alicją Urbanik-Kopeć, autorką książki „Anioł w domu, mrówka w fabryce”, oraz Joanną Kuciel-Frydryszak, autorką „Służące do wszystkiego” (oba tytuły były nominowane do Nagrody Historycznej POLITYKI za 2018 r.

Polityka 32.2019 (3222) z dnia 06.08.2019; Do i od Redakcji; s. 99
Oryginalny tytuł tekstu: "Sopocka POLITYKA"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.