O Polityce

45 lat razem

45 lat z POLITYKĄ

Gratulujemy pięknego stażu małżeńskiego. Gratulujemy pięknego stażu małżeńskiego. BEW

W moim domu, odkąd sobie przypominam, była POLITYKA. Pamiętam wielką płachtę z felietonami Marka Grońskiego na dole ostatniej strony (na górze Passent albo Stomma?). Pamiętam, jak rosła kolejka do czytania najnowszego numeru – najpierw tylko Rodzice, pod koniec podstawówki włączyłam się ja, a potem świętowaliśmy, gdy za czytanie najważniejszego w domu tygodnika wziął się mój młodszy brat (świętowanie nie trwało długo – kolejka urosła!). POLITYKA kształtowała moje podejście do świata, budziła w domu liczne dyskusje, otwierała oczy na wiele spraw.

Polityka 33.2019 (3223) z dnia 12.08.2019; Do i od Redakcji; s. 106
Oryginalny tytuł tekstu: "45 lat razem"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.