O Polityce

Do i od redakcji

Po lekturze artykułu Ewy Wilk „Bluzg”

Polityka
Okładkowy temat 31. numeru POLITYKI wywołał gorącą dyskusję wśród naszych Czytelników. Przytaczamy część z wielu listów, które napłynęły do naszej redakcji.

Cecha rozpoznawcza

Wielkie dzięki za podjęcie wreszcie tego tematu. Klniemy od dawna, ale przedtem jakby półgębkiem, teraz bez wstydu – rodzice wobec dzieci, w miejscach publicznych, wszędzie. Jesteśmy już z tego znani w świecie. Obrazek z Amsterdamu: siedzimy z dziewczyną w parku, coś tam przekąszamy, rozmawiając. Przysłuchuje nam się, odpoczywający na sąsiedniej ławce, jak sie okazało, miejscowy. W końcu nie wytrzymuje, podchodzi i pyta, skąd jesteśmy. Kiedy mówimy, że z Polski, wyraża zdziwienie.

Polityka 33.2019 (3223) z dnia 12.08.2019; Do i od Redakcji; s. 106
Oryginalny tytuł tekstu: "Do i od redakcji"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.