O Polityce

POLITYKA najchętniej kupowanym tygodnikiem opinii

POLITYKA wciąż liderem sprzedaży

W pierwszym półroczu tego roku POLITYKA sprzedawała średnio 94,8 tys. egzemplarzy. W pierwszym półroczu tego roku POLITYKA sprzedawała średnio 94,8 tys. egzemplarzy. Polityka

Odnotowujemy, że POLITYKA nieustannie cieszy się najlepszą sprzedażą spośród wszystkich tytułów w segmencie. Jak wynika z najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, w pierwszym półroczu bieżącego roku POLITYKA sprzedawała średnio 94,8 tys. egzemplarzy, a tym samym była najchętniej kupowanym tygodnikiem opinii w Polsce.

Na drugim miejscu zestawienia ZKDP ze średnią sprzedażą 75,7 tys. egz. znalazł się „Newsweek”, na trzecim zaś – tygodnik „Sieci”, którego wynik sprzedażowy mocno odstawał od czołówki i wynosił średnio 39,3 tys.

Polityka 36.2019 (3226) z dnia 03.09.2019; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "POLITYKA najchętniej kupowanym tygodnikiem opinii"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.