O Polityce

Kołodziejczyk wśród finalistów NIKE

Redaktor Marcin Kołodziejczyk z szansą na nagrodę NIKE

Książka Marcina Kołodziejczyka nominowana do nagrody NIKE. Książka Marcina Kołodziejczyka nominowana do nagrody NIKE. Materiały partnera

Miło nam poinformować, że nasz redakcyjny kolega i doskonały reporter Marcin Kołodziejczyk znalazł się w siódemce tegorocznych finalistów Nike. Jury nagrody doceniło jego wydaną w ubiegłym roku powieść „Prymityw. Epopeja narodowa”. „Sprawdza się doskonale jako prześmiewcza wizja polskiej rzeczywistości” – pisał o niej na naszych łamach Maciej Robert, określając całość mianem „opowieści z planety prowincja”: „W »Prymitywie« prowincją – mentalną raczej niż geograficzną – jest prawobrzeżna Warszawa.

Polityka 37.2019 (3227) z dnia 10.09.2019; Do i od Redakcji; s. 90
Oryginalny tytuł tekstu: "Kołodziejczyk wśród finalistów NIKE"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.