O Polityce

Kościół katolicki a Żydzi

O stosunkach polsko-żydowskich w Krakowie

Polityka

Żydowskie Muzeum Galicja oraz tygodnik POLITYKA zapraszają na powakacyjne spotkania w ramach cyklu debat „(Nie)rozłączni. Trudne tematy w relacjach polsko-żydowskich”. Gospodarzem spotkań jest nasz redakcyjny kolega Adam Szostkiewicz. Celem jest obalenie antysemickich stereotypów, półprawd i tzw. fake newsów, powtarzanych podczas ostatnich dwóch kryzysów w relacjach polsko-żydowskich. To także próba odpowiedzi na pytanie, jak uczyć skomplikowanej polsko-żydowskiej historii. Program organizowany jest we współpracy z Fundacją Evens i Fundacją Koret.

Polityka 38.2019 (3228) z dnia 17.09.2019; Do i od Redakcji; s. 106
Oryginalny tytuł tekstu: "Kościół katolicki a Żydzi"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.