O Polityce

Intelektualni prześladowcy Kaczyńskiego

Spotkanie autorskie Mariusza Janickiego i Wiesława Władyki

Autorzy książki „Brat bez brata” Mariusz Janicki i Wiesław Władyka oraz prowadzący spotkanie Jarosław Kuźniar. Autorzy książki „Brat bez brata” Mariusz Janicki i Wiesław Władyka oraz prowadzący spotkanie Jarosław Kuźniar. Leszek Zych / Polityka

Zgłosił się Janicki, namówił Władykę – rozpoczął ubiegłotygodniowe spotkanie wokół książki „Brat bez brata” Jerzy Baczyński. Mariusz Janicki i Wiesław Władyka – dwie odmienne osobowości, kilkanaście lat współpracy, setki tekstów, które czyta się jak spójną całość. – Duet tajemniczy, który przewidział wszystko, co dziś na scenie politycznej obserwujemy – mówił redaktor naczelny POLITYKI. I to właśnie znalazło się w jednej obszernej publikacji, rozszerzonej o dodatkowe niepublikowane wcześniej treści.

Polityka 38.2019 (3228) z dnia 17.09.2019; Do i od Redakcji; s. 107
Oryginalny tytuł tekstu: "Intelektualni prześladowcy Kaczyńskiego"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.