O Polityce

O nauce w POLITYCE

23. warszawski Festiwal Nauki także w POLITYCE

W dniach 20–29 września zapraszamy na 23. warszawski Festiwal Nauki. W ciągu 10 dni odbędzie się 7 debat głównych, ponad 350 spotkań i dyskusji tematycznych, 300 lekcji festiwalowych, 25 spotkań dla najmłodszych i 6 wystaw. Tematami przewodnimi tegorocznej edycji są: matematyka, najnowsza historia Polski i nowe technologie. Również POLITYKA włączyła się w organizację Festiwalu. W naszej siedzibie przy ul. Słupeckiej 6 w Warszawie odbędą się cztery spotkania:

• 24 września Marcin Rotkiewicz zaprasza na panel „Polacy i środowisko”;

• 25 września zachęcamy do udziału w dyskusji „Początek zmian – Okrągły Stół w oczach uczestników”.

Polityka 38.2019 (3228) z dnia 17.09.2019; Do i od Redakcji; s. 107
Oryginalny tytuł tekstu: "O nauce w POLITYCE"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.