O Polityce

Debata edukacyjna

W sprawie debaty „Szkoła po przejściach”

Polityka

W ostatnim numerze w relacji z debaty „Szkoła po przejściach” błędnie podpisaliśmy jedną z uczestniczek dyskusji, która odbyła się w naszej redakcji. Na fotografii ilustrującej tekst zamiast wiceprezydent Bydgoszczy widoczna jest Dorota Łoboda, szefowa Komisji Edukacji w warszawskiej Radzie Miasta. Za pomyłkę przepraszamy!

REDAKCJA

Polityka 40.2019 (3230) z dnia 01.10.2019; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Debata edukacyjna"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.