O Polityce

Dyskusja o prezydenckich kandydatach i marszałku Senatu

Wyniki ostatnich wyborów parlamentarnych: wygrana PiS w Sejmie i nieznaczna przewaga opozycji w Senacie, spowodowały, że przyszłoroczne wybory prezydenckie nabrały dodatkowej wagi. Po opozycyjnej stronie trwa swoisty casting na kandydata/kandydatów na prezydenta. Także nasi Czytelnicy mają swoje typy oraz rady dla przedstawicieli opozycyjnych partii politycznych. Przytaczamy wybrane głosy i zachęcamy, aby i Państwo dzielili się z nami swoimi opiniami: opinie@polityka.pl.

Tokarczuk na prezydenta!

Polityka 45.2019 (3235) z dnia 05.11.2019; Do i od Redakcji; s. 107
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.