O Polityce

(Nie)rozłączni – zaproszenie na debaty

O trudnych tematach w relacjach polsko-żydowskich

Zapraszamy na debatę: 25 i 28 listopada. Zapraszamy na debatę: 25 i 28 listopada. materiały prasowe / Polityka

Żydowskie Muzeum Galicja wraz z POLITYKĄ serdecznie zapraszają na ostatnie debaty z cyklu „(Nie)rozłączni. Trudne tematy w relacjach polsko-żydowskich”.

• W poniedziałek 25 listopada o godz. 18 zapraszamy do Żydowskiego Muzeum Galicja przy ul. Dajwór 18 w Krakowie na spotkanie „Żydokomuna. Żydzi wobec komunizmu, komunizm wobec Żydów”. W dyskusji będą uczestniczyć dr hab. August Grabski oraz dr hab. Alina Cała.

• Z kolei w czwartek 28 listopada o godz.

Polityka 47.2019 (3237) z dnia 19.11.2019; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "(Nie)rozłączni – zaproszenie na debaty"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.