O Polityce

Bitwa dwóch cywilizacji

Po lekturze artykułu „Bitwa dwóch cywilizacji”

Polityka

Jan M. Długosz napisał bardzo potrzebny – nie tylko w kontekście nowego filmu o Midway – artykuł poruszający mało u nas znany temat („Bitwa dwóch cywilizacji”, POLITYKA 46). Nawiasem mówiąc, sam film – jak się orientuję – nie dorównuje „Bitwie o Midway” z niezapomnianą kreacją Henry’ego Fondy z 1976 r.

Polityka 47.2019 (3237) z dnia 19.11.2019; Do i od Redakcji; s. 99
Oryginalny tytuł tekstu: "Bitwa dwóch cywilizacji"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.