O Polityce

Media a uprzedzenia

O trudnych tematach w relacjach polsko-żydowskich. Ostatnia debata

Zapraszamy na ostatnią debatę, która będzie dotyczyć mediów. Zapraszamy na ostatnią debatę, która będzie dotyczyć mediów.

Żydowskie Muzeum Galicja wraz z POLITYKĄ serdecznie zapraszają na ostatnią debatę z cyklu „(Nie)rozłączni. Trudne tematy w relacjach polsko-żydowskich”. Już w czwartek 28 listopada o godz. 18 zapraszamy do siedziby naszej redakcji przy ul. Słupeckiej 6 w Warszawie na dyskusję: „#Obcy. Media a uprzedzenia”. O roli mediów w kształtowaniu postaw wobec mniejszości będą rozmawiać prof. UW Michał Bilewicz, Anna Górnicka oraz Draginja Nadaždin.

Polityka 48.2019 (3238) z dnia 26.11.2019; Do i od Redakcji; s. 94
Oryginalny tytuł tekstu: "Media a uprzedzenia"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.