O Polityce

Czekamy na zgłoszenia!

Nowa edycja Nagród Historycznych POLITYKI

Polityka

Redakcja POLITYKI serdecznie zaprasza do kolejnej edycji Nagród Historycznych POLITYKI. Do 4 lutego 2020 r. czekamy na propozycje książek poświęconych najnowszej historii Polski wydanych w 2019 r. W konkursie wyodrębniono cztery kategorie: prace naukowe, prace popularnonaukowe, pamiętniki i wspomnienia oraz źródła.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przysyłać na adres naszej redakcji (ul. Słupecka 6, 02-309 Warszawa – z dopiskiem: Nagrody Historyczne POLITYKI) zgłoszenie oraz trzy egzemplarze wybranej pozycji.

Polityka 50.2019 (3240) z dnia 10.12.2019; Do i od Redakcji; s. 99
Oryginalny tytuł tekstu: "Czekamy na zgłoszenia!"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.