O Polityce

Bezkarność, a może stres? Co się dzieje z mundurowymi

Po lekturze artykułu „Strzał w stopę”

Śmierć Igora Stachowiaka, zabójstwo 21-letniego mieszkańca Konina, strzelanina w Łosicach na Mazowszu – Piotr Pytlakowski, autor artykułu „Strzał w stopę” (POLITYKA 48/19), pyta: Co dzieje się w policji? Stawia przy tym tezę, że „Seria ostatnich wydarzeń pokazuje, że brakuje wyszkolenia albo górę bierze poczucie bezkarności”. Być może oba te czynniki są powodem niefortunnych wydarzeń.

Polityka 2.2020 (3243) z dnia 07.01.2020; Do i od Redakcji; s. 91
Oryginalny tytuł tekstu: "Bezkarność, a może stres? Co się dzieje z mundurowymi"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.