O Polityce

Nagroda dla Bondarowicza

Gratulacje dla Marcina Bondarowicza

Nagrodzona praca Marcina Bondarowicza. Nagrodzona praca Marcina Bondarowicza. Marcin Bondarowicz

Miło nam poinformować, że współpracujący z POLITYKĄ rysownik i ilustrator Marcin Bondarowicz zwyciężył w międzynarodowym konkursie 7th KalDer Bursa International Cartoon Contest 2020, organizowanym w Turcji przez Stowarzyszenie KalDer Bursa oraz Anatolskie Stowarzyszenie Rysowników. Tematem tegorocznej edycji była: Istota zmian na świecie. Do konkursu nadesłano 932 prace autorstwa 362 artystów z 51 krajów. Marcinie, serdecznie gratulujemy!

REDAKCJA

Polityka 8.2020 (3249) z dnia 18.02.2020; Do i od Redakcji; s. 91
Oryginalny tytuł tekstu: "Nagroda dla Bondarowicza"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.