O Polityce

Prezydent Niemiec pisze do Mariana Turskiego

Fragment listu prezydenta Franka-Waltera Steinmeiera do Mariana Turskiego. Fragment listu prezydenta Franka-Waltera Steinmeiera do Mariana Turskiego.

Z dumą odnotowujemy, że wśród wielu gratulacji i słów uznania, jakie wpłynęły do naszej redakcji po wystąpieniu naszego przyjaciela Mariana Turskiego podczas obchodów 75. rocznicy wyzwolenia Auschwitz, znalazł się również list od prezydenta Niemiec Franka-Waltera Steinmeiera. Jego tłumaczenie przytaczamy poniżej.

Przypominamy również, że wciąż mogą Państwo podpisać się pod apelem o przyznanie Marianowi Turskiemu Pokojowej Nagrody Nobla – wystarczy wysłać e-maila na adres: kontakt@polityka.

Polityka 10.2020 (3251) z dnia 03.03.2020; Do i od Redakcji; s. 91
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.