O Polityce

POLITYKA numerem jeden w 2019 r.

POLITYKA niezmiennie liderem sprzedaży

POLITYKA odnotowała w ubiegłym roku najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce. POLITYKA odnotowała w ubiegłym roku najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce. Polityka

Według najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy POLITYKA odnotowała w ubiegłym roku najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce. Z wynikiem 94,4 tys. średnio sprzedanych egzemplarzy (licząc ze sprzedażą na nośnik Kindle – to niemal 100 tys.) była tym samym najchętniej kupowanym tytułem w segmencie. (Przy okazji: sprzedajemy też więcej egzemplarzy niż jakikolwiek polski, nietabloidowy, dziennik.)

Na drugim miejscu w zestawieniu ZKDP wśród tygodników opinii – ze średnią sprzedażą na poziomie 73,3 tys.

Polityka 10.2020 (3251) z dnia 03.03.2020; Do i od Redakcji; s. 91
Oryginalny tytuł tekstu: "POLITYKA numerem jeden w 2019 r."
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.