O Polityce

Żegnaj, Ludwiku

Pożegnanie Ludwika Stommy

Ludwik Stomma (1950-2020). Ludwik Stomma (1950-2020). Tadeusz Późniak / Polityka

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Przyjaciela Ludwika Stommy, erudyty, wieloletniego felietonisty POLITYKI oraz „Przeglądu”. Ceremonia pożegnalna odbyła się w miniony piątek na paryskim cmentarzu Père-Lachaise. Najbliższym Ludwika składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Przyjaciele z POLITYKI

Trudno jest żegnać przyjaciela. To jakby się przyznać przed sobą, że go nie ma, ostatecznie uznać stratę. A przecież to nieprawda.

Polityka 12.2020 (3253) z dnia 17.03.2020; Do i od Redakcji; s. 99
Oryginalny tytuł tekstu: "Żegnaj, Ludwiku"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.