O Polityce

„Salon. Kobiety projektują”. Nowy numer naszego magazynu

Okładka „Salon. Kobiety projektują” Okładka „Salon. Kobiety projektują” Polityka
To numer głównie o kobietach w architekturze i designie, o niezwykle odpowiedzialnej stronie projektowania. W sprzedaży od 25 marca.

W tym wydaniu piszemy o wyzwaniach, z jakimi mierzą się na co dzień przedsiębiorcze kobiety w takich branżach jak architektura i design: twórczynie marek, liderki znaczących projektów promujących dobre wzornictwo, autorki strategii rozwoju dla miast.

Zapraszamy do lektury tekstu o Shelley McNamarze i Yvonne Farrell, laureatkach Nagrody Pritzkera 2020 oraz wywiadu z Marthą Thorne, dyrektor wykonawczą Nagrody Pritzkera, o architekturze bez ego i szansach kobiet na architektonicznego Nobla.
Prezentujemy ku inspiracji domowe galerie sztuki, czyli piękne wnętrza mieszkań artystek i kolekcjonerek, także takie na 26 m kw.
Udajemy się na spacer po Warszawie z prof. Ewą Kuryłowicz szlakiem najciekawszych obiektów zaprojektowanych przez polskie architektki.

.Polityka.

Rozpoczynamy także nowy cykl o polskim designie rodzinnym, o potędze pasji, wiedzy i doświadczenia przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Zaprezentujemy manufaktury prowadzone przez kolejne pokolenia w rodzinie, firmy z branży wzorniczej konsekwentnie budujące pozycję na rynku polskim i podbijające świat.

W numerze piszemy także o architekturze w czasach zarazy, targach w Mediolanie, odpowiedzialnym projektowaniu, nowych trendach w oświetleniu i AGD.

.Polityka.

„Salon. Kobiety projektują” – 140 stron o architekturze, wzornictwie i stylu życia – w sprzedaży od 25 marca 2020 r. w cenie 14,99 zł. Pismo dostępne w dobrych punktach sprzedaży prasy i w sklepie internetowym sklep.polityka.pl, gdzie do kupienia są także dwa poprzednie numery.

Dostęp do wersji elektronicznej magazynu jest możliwy w prenumeracie cyfrowej w wersji premium: tutaj.
grafika

O MAGAZYNIE „SALON”:

Obszerne reportaże, publicystyka, felietony i wywiady – drążące sens projektowania, wyjaśniające motywacje i zamierzenia architektów, wizje artystów, opisujące historie i emocje związane z powstawaniem domu i budynków użyteczności publicznej – odróżniają „SALON” od pism o podobnej tematyce, obecnych na polskim rynku. „Salon” publikuje teksty autorów specjalizujących się od lat w tematyce architektury wnętrz, designu i sztuki: m.in.: Piotra Sarzyńskiego z „Polityki”, Joanny Dobkowskiej-Kubackiej, Katarzyny Rzehak i Małgorzaty Tomczyk, która jest autorką koncepcji „Salonu” i redaktor prowadzącą. Swoje felietony zamieszczają Agata Tuszyńska, Grzegorz Piątek.

Zapraszamy na nasz fanpage na FB: tutaj

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Reklama