O Polityce

20 lat Nagród Naukowych POLITYKI

20. edycja Nagród Naukowych POLITYKI

Już po raz dwudziesty przyznamy Nagrody Naukowe POLITYKI. Już po raz dwudziesty przyznamy Nagrody Naukowe POLITYKI. Polityka

Rusza 20. edycja Nagród Naukowych POLITYKI. Nikogo nie trzeba przekonywać, że czas jest niezwykły, a przyszłość niepewna. Trudno prognozować dalszy rozwój pandemii koronawirusa, jeszcze trudniej analizować możliwe konsekwencje wywołanego przez nią kryzysu. To szczególny czas dla nauki – z dnia na dzień wszyscy przekonali się, jak wielkie znaczenie ma rzeczowa ekspertyza i decyzje podejmowane w oparciu o wiedzę. Politycy, którzy myśleli, że zagrożenie można przechytrzyć lub zbagatelizować, dostali wraz ze swymi społeczeństwami wysoki rachunek za niefrasobliwość.

Polityka 14.2020 (3255) z dnia 31.03.2020; Do i od Redakcji; s. 85
Oryginalny tytuł tekstu: "20 lat Nagród Naukowych POLITYKI"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.