O Polityce

„Wprost” żegna się z papierem

„Wprost” już tylko online

Okładka pierwszego numeru pisma. Okładka pierwszego numeru pisma.

Odnotowujemy, że z rynku prasy drukowanej znika kolejny tygodnik opinii. W ubiegłym tygodniu wydawca „Wprost” poinformował o zamknięciu papierowego wydania pisma, redukcji załogi oraz przejściu wyłącznie na wydanie cyfrowe magazynu. Dotychczasowy redaktor naczelny „Wprost” Marcin Dzierżanowski – jak ogłosił na Facebooku – „nie przyjął propozycji pozostania w wydawnictwie w innej roli”. Tym samym bieżący numer tygodnika jest ostatnim papierowym wydaniem gazety ukazującej się niemal od 40 lat, od końca 1982 r.

Polityka 14.2020 (3255) z dnia 31.03.2020; Do i od Redakcji; s. 85
Oryginalny tytuł tekstu: "„Wprost” żegna się z papierem"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.