O Polityce

Ku pamięci Ludwika Stommy

Ludwik Stomma Ludwik Stomma Przemysław Kozłowski / Forum

Ludwik Stomma wyciął nam niezły numer i po raz ostatni pokazał gest Kozakiewicza zaledwie na kilka dni przed swoimi 70. urodzinami, jakby chciał na zawsze zachować ten jakże nieprzyzwoity wiek 69 lat (wyrazy współczucia dla świętoszków, którzy nie łapią buduarowych dowcipów). Kiedy kilka tygodni temu (choć teraz wydaje się to wiecznością) przyjechałem do Paryża, aby się z nim zobaczyć, jak zawsze przygotowałem sobie uprzednio kilka tematów do dyskusji i wspólnego zanoszenia się śmiechem. Pośród nich prym wiodło zaproszenie do udziału w konferencji naukowej, otrzymane przeze mnie miesiąc wcześniej.

Polityka 17.2020 (3258) z dnia 21.04.2020; Do i od Redakcji; s. 82
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.