O Polityce

Nagroda dla Adama Grzeszaka

„Pióro odpowiedzialności” dla Adama Grzeszaka

Adam Grzeszak Adam Grzeszak Leszek Zych / Polityka

Miło nam poinformować, że nasz redakcyjny kolega Adam Grzeszak jest laureatem 10. edycji konkursu „Pióro odpowiedzialności”, organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Za tekst „Zalani plastikiem” (POLITYKA 25/19) Adamowi przyznano Nagrodę Główną w kategorii: Artykuł tematyczny „odpowiedzialna konsumpcja i produkcja”.

Polityka 17.2020 (3258) z dnia 21.04.2020; Do i od Redakcji; s. 83
Oryginalny tytuł tekstu: "Nagroda dla Adama Grzeszaka"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.