O Polityce

OKO docenione

Nagroda Freedom of Expression 2020 dla OKO.press

Zespół Oko.press otrzymał nagrodę za rzetelną, obiektywną i zweryfikowaną informację. Zespół Oko.press otrzymał nagrodę za rzetelną, obiektywną i zweryfikowaną informację.

Koleżankom i kolegom z zespołu OKO.press gratulujemy Nagrody Freedom of Expression 2020 – bardzo prestiżowego międzynarodowego wyróżnienia za obronę wolności słowa. Nagroda jest przyznawana przez światową organizację Index on Censorship z siedzibą w Londynie. Jak podkreślano w uzasadnieniu: „OKO.press działa w Polsce, gdzie media spotykają się z coraz większymi ograniczeniami i coraz trudniej o rzetelną, obiektywną, zweryfikowaną informację. OKO jej dostarcza w czasie, kiedy naprawdę jest potrzebna”.

Polityka 17.2020 (3258) z dnia 21.04.2020; Do i od Redakcji; s. 83
Oryginalny tytuł tekstu: "OKO docenione"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.