O Polityce

Debata: Polska po epidemii

Zapraszamy na debatę o przyszłości samorządu

Zapraszamy w środę 29 kwietnia o godz. 18 – w wydarzeniu można uczestniczyć poprzez profile Facebook Fundacji i POLITYKI. Zapraszamy w środę 29 kwietnia o godz. 18 – w wydarzeniu można uczestniczyć poprzez profile Facebook Fundacji i POLITYKI. Polityka

Pandemia COVID-19 stała się czasem próby dla wszystkich dotkniętych nią społeczeństw. Kilka dni od pojawienia się zagrożenia wystarczyło, by ujawnić słabości i siłę państwowych struktur, służby zdrowia, systemu edukacyjnego, władz lokalnych, społeczeństwa obywatelskiego. Polacy ze zrozumieniem przyjęli ograniczenie wynikające z reżimu epidemicznego narzucone przez władze centralne. Na pytanie o to, która z władz najbardziej adekwatnie zachowuje się względem epidemii, najwięcej – bo aż 59 proc.

Polityka 18.2020 (3259) z dnia 27.04.2020; Do i od Redakcji; s. 99
Oryginalny tytuł tekstu: "Debata: Polska po epidemii"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.