O Polityce

Cesarzy dwóch

O cesarzach z Etiopii i z Nowogrodzkiej

Praca zdalna, studia online, spóźniony kurier, kolejka pod spożywczym, rytuał odkażania maseczek, popołudniowa panika z programem informacyjnym o wirusie, jogging. Po tygodniach zamknięcia w więzieniu zbudowanym ze ścian własnego domu i rutynowego powtarzania tych czynności nabrałam wprawy w popadaniu w izolacyjny letarg. Chodzę po mieszkaniu. Podczas kwarantanny odkrywam na nowo wszystkie pokoje – tour de home – kuchnia, salon, łazienka, sypialnia, kuchnia, salon, czasem dla urozmaicenia odwiedzam spiżarnię.

Polityka 19.2020 (3260) z dnia 05.05.2020; Do i od Redakcji; s. 83
Oryginalny tytuł tekstu: "Cesarzy dwóch"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.