O Polityce

Ile prawicy w PiS

PiS nie ma nic wspólnego z prawdziwą prawicą

Jakim cudem PiS uchodzi w Polsce za partię prawicową? Prawica na całym świecie, od brytyjskiej przez niemiecką i amerykańską, opiera swój program na dwóch filarach: ograniczenia roli państwa w gospodarce i prywatyzacji przedsiębiorstw państwowych oraz ograniczenia podatków i likwidacji programów socjalnych do minimum.

Jakim cudem PiS, rozdający pieniądze poprzez 500+, 13. emerytury i inne „plusy”, a także nacjonalizujący banki i domagający się nacjonalizacji uprzednio sprzedanych firm państwowych pod przykrywką „repolonizacji” uchodzi za prawicę?

Polityka 20.2020 (3261) z dnia 12.05.2020; Do i od Redakcji; s. 83
Oryginalny tytuł tekstu: "Ile prawicy w PiS"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.