O Polityce

Słowo od laureatów

Słowo od laureatów Nagród Historycznych POLITYKI 2019

Nagrody Historyczne POLITYKI 2019 – przyznane. Nagrody Historyczne POLITYKI 2019 – przyznane. Polityka

Nagrody Historyczne POLITYKI to najstarsze tego typu wyróżnienie w Polsce, przyznawane publikacjom poświęconym najnowszym dziejom naszego kraju. W ponad 60-letniej historii nie przyznano go tylko dwa razy: w 1965 i 1981 r. W tym roku mimo osobliwych pandemicznych warunków udało nam się po raz kolejny wyłonić laureatów Nagrody. Uroczystej gali nie było, ale część ceremoniału przenieśliśmy na nasze łamy – w ostatnim numerze POLITYKI przedstawiliśmy laureatów i opublikowaliśmy laudacje. Do naszej redakcji napłynęły słowa podziękowania od autorów nagrodzonych książek.

Polityka 21.2020 (3262) z dnia 19.05.2020; Do i od Redakcji; s. 82
Oryginalny tytuł tekstu: "Słowo od laureatów"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.