O Polityce

Cejlońskie porty

Po lekturze artykułu „Smok w pianie”

Zdjęcie u góry przedstawia port w Colombo, nie Hambantota. Zdjęcie u góry przedstawia port w Colombo, nie Hambantota. Polityka

W ostatnim numerze zdjęcie portu w Colombo (ilustrujące tekst „Smok w pianie”) opisano jako port Hambantota. Wprawdzie oba porty leżą na Cejlonie, jednak to nie jedno i to samo.

GRZEGORZ CHA.

Polityka 25.2020 (3266) z dnia 16.06.2020; Do i od Redakcji; s. 83
Oryginalny tytuł tekstu: "Cejlońskie porty"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.