O Polityce

Urodziny OKA

Czwarte urodziny portalu OKO.press

Liczba odwiedzających portal OKO.press sukcesywnie rośnie. Liczba odwiedzających portal OKO.press sukcesywnie rośnie. Marta Frej

Koleżankom i kolegom z redakcji OKO.press serdecznie gratulujemy czwartych urodzin portalu, a przy okazji – wszystkich nagród, wyróżnień i śledztw, które obnażają patologie rządzących.

„OKO.press jest trochę jak okręt hydrograficzny, który bada stan morza, próbuje rysować mapy, opisywać prądy, oznaczać płycizny, pytać o właściwe tory wodne. Nieduży stateczek, z dziarską i charakterną załogą na pokładzie, płynął ostatnio w trudnych warunkach huraganu Covid-19 i w kolejnych politycznych sztormach wyborczych” – podsumowuje Piotr Pacewicz, redaktor naczelny portalu, chwaląc się jednocześnie wynikami.

Polityka 26.2020 (3267) z dnia 23.06.2020; Do i od Redakcji; s. 91
Oryginalny tytuł tekstu: "Urodziny OKA"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.