O Polityce

POLITYKA niezmiennie numerem jeden

POLITYKA wciąż liderem sprzedaży

Już 20 tys. nabywców korzysta z cyfrowych form rozpowszechniania naszego tygodnika. Już 20 tys. nabywców korzysta z cyfrowych form rozpowszechniania naszego tygodnika. Polityka

Miło nam poinformować, że według najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy w maju bieżącego roku POLITYKA odnotowała najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce. Z wynikiem 90 tys. średnio sprzedanych egzemplarzy byliśmy tym samym najchętniej kupowanym pismem w segmencie. Na drugim miejscu zestawienia – ze średnią sprzedażą na poziomie 77 tys. egz. – znalazł się „Newsweek”. Pozostałe tytuły nie przekroczyły nawet progu 40 tys. średnio sprzedanych egzemplarzy: tygodnik „Sieci” sprzedawał średnio 39 tys.

Polityka 30.2020 (3271) z dnia 21.07.2020; Do i od Redakcji; s. 83
Oryginalny tytuł tekstu: "POLITYKA niezmiennie numerem jeden"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.