O Polityce

Refleksje powyborcze

Każdy wie, że kampania rządzi się swoimi prawami. Tylko nawet mając tyle lat, co mam – czyli całkiem niemało – ciągle myślę, że cel nie uświęca środków. Czy chciałabym wygrać w taki sposób jak prezydent Duda? Na pewno nie. Powód jest dość prosty: wieczorem, rano muszę stanąć przed lustrem – przy myciu zębów czy innych zabiegach. I wtedy nie ma zmiłuj – trzeba spojrzeć sobie w oczy, rozliczyć przed samym sobą swoje działania. Nawet jeśli przy tym procesie udałoby mi się wybielić swoje postępowanie, to jest jeszcze kolejna instancja w domu – u mnie akurat nie mąż – która „kopie mnie po kostkach” przy każdym wątpliwym zachowaniu.

Polityka 30.2020 (3271) z dnia 21.07.2020; Do i od Redakcji; s. 83
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.