O Polityce

Spotkanie z Edwinem Bendykiem

Polityka

Wraz z białostocką Galerią Arsenał serdecznie zapraszamy na spotkanie z prezesem Fundacji Batorego i komentatorem POLITYKI Edwinem Bendykiem wokół jego najnowszej książki „W Polsce, czyli wszędzie. Rzecz o upadku i przyszłości świata”. Spotkanie odbędzie się w czwartek 3 września o godz. 18 w siedzibie Galerii przy ul. Elektrycznej 13 (wejście od ul. Świętojańskiej), a poprowadzi je dr hab. Katarzyna Sawicka-Mierzyńska. Wstęp wolny (obowiązuje rejestracja pod adresem: e.urwanowicz@galeria-arsenal.

Polityka 36.2020 (3277) z dnia 01.09.2020; Do i od Redakcji; s. 83
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.