O Polityce

Dla miłośników nauki

Rusza 24. Festiwal Naukowy

24. Festiwal Naukowy. 18–27 września w Warszawie. 24. Festiwal Naukowy. 18–27 września w Warszawie. materiały prasowe

Zapraszamy na 24. Festiwal Naukowy, który odbędzie się w dniach 18–27 września w Warszawie. Rok 2020 jest wyjątkowy ze względu na pandemię Covid-19, dlatego tegoroczna edycja festiwalu będzie wyglądała nieco inaczej – zaproponujemy festiwalowe imprezy w trzech formach:

1. Podobnie jak w ubiegłych latach można będzie uczestniczyć stacjonarnie w różnego typu spotkaniach w pracowniach, laboratoriach, salach seminaryjnych i audytoriach. Czyli w debatach, wykładach, pokazach, warsztatach, wycieczkach naukowych oraz grach miejskich.

Polityka 38.2020 (3279) z dnia 15.09.2020; Do i od Redakcji; s. 83
Oryginalny tytuł tekstu: "Dla miłośników nauki"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.