O Polityce

Czytanie nie tylko narodowe

Międzynarodowe czytanie: 20 książek na 2020 rok. Międzynarodowe czytanie: 20 książek na 2020 rok. materiały prasowe

Trudno o lepsze tło do rozmowy o antyrasistowskich protestach w Ameryce niż „Zapiski syna tego kraju” Jamesa Baldwina. Trudno o bardziej odważne mierzenie się z problemem zatrudnienia w świecie po pandemii niż „Praca bez sensu” zmarłego niedawno Davida Graebera. W książkach wydanych w Polsce w ciągu ostatnich 12 miesięcy znajdziemy wiele odpowiedzi na pytania, które zadaje nam współczesny świat. A takich tytułów szukamy w akcji Międzynarodowe Czytanie, którą już po raz drugi prowadziliśmy wspólnie z warszawskim Teatrem Studio.

Polityka 38.2020 (3279) z dnia 15.09.2020; Do i od Redakcji; s. 83

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.