O Polityce

Nagroda dla Mariana Turskiego

Marian Turski laureatem Nagrody Honorowej Superbrands. Marian Turski laureatem Nagrody Honorowej Superbrands. K.Rainka

Z dumą odnotowujemy, że nasz przyjaciel, szef działu historycznego POLITYKI, Marian Turski został kolejny raz uhonorowany – tym razem Nagrodą Honorową Superbrands, przyznawaną co roku wybitnym osobistościom wpływającym pozytywnie na wizerunek Polski za granicą.

Jak zaznaczono w uzasadnieniu, zarówno droga życiowa, działalność publiczna, społeczna i publicystyczna red. Turskiego są godne najwyższego szacunku i podziwu. Doceniono jego wybitne dokonania na rzecz przeciwdziałania wykluczeniu i dyskryminacji, konsekwencję w utrwalaniu pamięci historycznej, szerzenie idei tolerancji, empatii, współczucia, a przede wszystkim poszanowania godności człowieka.

Polityka 39.2020 (3280) z dnia 22.09.2020; Do i od Redakcji; s. 82
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.