O Polityce

25 lat w kolorze

Mija ćwierć wieku od chwili, gdy POLITYKA zmieniła format i stała się pismem kolorowym. Mija ćwierć wieku od chwili, gdy POLITYKA zmieniła format i stała się pismem kolorowym. Polityka
To już ćwierć wieku, jak POLITYKĘ mogą Państwo czytać w kolorowym wydaniu. Z biało-czarną płachtą gazety rozstaliśmy się w połowie lat 90.

Przejście na kolor i magazynowy format w październiku 1995 r. traktowaliśmy jak coś więcej niż tylko zmianę techniczną – w pewnym sensie to było symboliczne domknięcie naszej własnej ustrojowej transformacji, przejścia od siermiężnego peerelowskiego socjalizmu do gospodarki rynkowej. Kolorowa POLITYKA po roku–dwóch podwoiła sprzedaż, zwiększaliśmy objętość tygodnika, liczbę kolorowych zdjęć, pojawiły się dodatki, wydania specjalne. Nie obyło się to bez udziału firmy QuadGraphics, która towarzyszy nam już od 25 lat.

Polityka 41.2020 (3282) z dnia 06.10.2020; Do i od Redakcji; s. 90
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.