O Polityce

Nowa „Wiedza i Życie”

Najnowszy numer miesięcznika „Wiedzy i Życia”, którego wydawcą od niedawna jest POLITYKA – już w kioskach. Najnowszy numer miesięcznika „Wiedzy i Życia”, którego wydawcą od niedawna jest POLITYKA – już w kioskach.

Gorąco zachęcamy do sięgnięcia po najnowszy numer „Wiedzy i Życia”, miesięcznika, którego wydawcą niedawno została POLITYKA. Temat okładkowy wydania, które w ubiegłym tygodniu trafiło do kiosków, poświęcono wykorzystaniu sztucznej inteligencji w zwalczaniu chorób. Paweł Walewski, dziennikarz POLITYKI od lat zajmujący się popularyzacją tematyki medycznej i zdrowotnej, dowodzi, że przy malejącej liczbie lekarzy, a tym samym coraz krótszym czasie badań, SI pomaga w diagnozowaniu u pacjentów wielu poważnych schorzeń, m.

Polityka 41.2020 (3282) z dnia 06.10.2020; Do i od Redakcji; s. 91

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.