O Polityce

Dyskusja o upadku świata

Zapraszamy do dyskusji o upadku świata

Edwin Bendyk Edwin Bendyk Leszek Zych / Polityka
Polityka

Wraz z Biennale Warszawa zapraszamy na spotkanie wokół dwóch ważnych publikacji: „Witajcie w cięższych czasach” Przemysława Wielgosza, która ukazała się nakładem wydawnictwa RM oraz „W Polsce, czyli wszędzie” Edwina Bendyka, wydanej przez POLITYKĘ. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 15 października o godz. 18 w siedzibie Biennale Warszawa przy ul. Marszałkowskiej 34/50; poprowadzi je Kaja Puto. Zachęcamy do zapisów przez formularz dostępny na stronie: biennalewarszawa.

Polityka 42.2020 (3283) z dnia 13.10.2020; Do i od Redakcji; s. 99
Oryginalny tytuł tekstu: "Dyskusja o upadku świata"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.