O Polityce

Rząd o nas zapomniał

Jestem małym przedsiębiorcą, prowadzę hurtownię warzyw i owoców. Choć w nazwie mojej firmy widnieje słowo „hurtownia” i wydawać by się mogło, że prowadzę dużą firmę, w rzeczywistości zatrudniam czterech pracowników, a prowadzona przeze mnie działalność pozwalała mi do tej pory utrzymać i zaspokoić potrzeby życiowe mojej trzyosobowej rodziny. Utrzymuję się z dostaw towarów do hoteli, restauracji, barów mlecznych, stołówek studenckich, szkół, przedszkoli. Jak wiadomo, wszystkie te obiekty zostały zamknięte albo zostały na nie nałożone obostrzenia, które znacząco ograniczyły ich działalność.

Polityka 1/2.2021 (3294) z dnia 29.12.2020; Do i od Redakcji; s. 123
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.