O Polityce

Szczepienia w praktyce

Mam rodziców w wieku 80+. Przychodnia, w której się leczą, nie wykonuje szczepień ochronnych. Lekarz rodzinny podał nam więc adres najbliższego punktu szczepień przy ul. Cieszyńskiej 413 w Bielsku-Białej. Zadzwoniłam tam 15 stycznia. Rejestratorka poinformowała mnie jednak, że nie może podać mi terminu szczepienia, ponieważ w pierwszej kolejności będą szczepić pacjentów z ich przychodni, i że jest to nowe rozporządzenie. Tłumaczyła, że przychodnia dostanie ok. 30 szczepionek miesięcznie, które w pierwszej kolejności będą przeznaczone dla ich pacjentów.

Polityka 4.2021 (3296) z dnia 19.01.2021; Do i od Redakcji; s. 83
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.