O Polityce

Niech rząd pozwoli nam pracować

Chciałam zwrócić uwagę na problem zamykania galerii handlowych i jednoczesnego braku pomocy ze strony rządu. Dotyczy to wielu jednostek, a zatem to już całkiem spora grupa pozostawiona sama sobie. Próbowałam zainteresować sprawą polityków, lecz żaden nie pomógł. A piszę nie tylko we własnym imieniu, ale i innych, zrzeszonych w facebookowej grupie „Najemcy w galeriach handlowych”. Rząd zamknął nam stoiska, nie oferując nic w zamian. Tarcza 6.0 nie obejmuje bowiem wielu działalności, a tarcza PFR 2.

Polityka 4.2021 (3296) z dnia 19.01.2021; Do i od Redakcji; s. 83
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.