O Polityce

POLITYKA niezmiennie numerem jeden

POLITYKA wciąż liderem sprzedaży

W listopadzie 2020 r. POLITYKA odnotowała najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce i kilkuprocentowy wzrost w stosunku do listopada 2019 r. W listopadzie 2020 r. POLITYKA odnotowała najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce i kilkuprocentowy wzrost w stosunku do listopada 2019 r. Polityka

Miło nam poinformować, że według najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy w listopadzie 2020 r. POLITYKA odnotowała najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce i kilkuprocentowy wzrost w stosunku do listopada 2019 r. Z wynikiem 93,7 tys. średnio sprzedanych egzemplarzy byliśmy tym samym najchętniej kupowanym pismem wśród tygodników opinii.

Na drugim miejscu zestawienia ZKDP znalazł się „Newsweek”, którego listopadowa sprzedaż wynosiła rekordowe 82,6 tys.

Polityka 5.2021 (3297) z dnia 26.01.2021; Do i od Redakcji; s. 91
Oryginalny tytuł tekstu: "POLITYKA niezmiennie numerem jeden"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.