O Polityce

Senior próbuje się zaszczepić

Pełni emocji oczekiwaliśmy z żoną na termin rejestracji staruszków 80+. W czwartek 14 stycznia postanowiliśmy nie kłaść się spać, ale spróbować zarejestrować się na szczepienie poprzez stronę internetową. Mieliśmy sporo obaw, na ile system okaże się wydolny w związku ze spodziewanym zainteresowaniem, jednak odczekaliśmy do północy. Komputery dwa, aby było szybciej, na dwie osoby, włączone. Strona rejestracji szybko się uruchamia, logujemy się do systemu. Już 10 minut po północy na stronie ukazuje się tabelka z propozycjami adresów, gdzie możemy się zaszczepić.

Polityka 5.2021 (3297) z dnia 26.01.2021; Do i od Redakcji; s. 91
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.