O Polityce

Nowa aplikacja POLITYKI już dostępna – zachęcamy do pobrania!

Nowa aplikacja POLITYKI. Nowa aplikacja POLITYKI. Polityka

Drodzy Czytelnicy,

z przyjemnością przypominamy, że możecie już korzystać z nowej aplikacji POLITYKI dostępnej w sklepie Google Play i App Store.

Aplikacja jest prosta w obsłudze, intuicyjna i daje wiele nowych możliwości. Wciąż można w niej czytać wszystkie zakupione wydania „Polityki” i wydań specjalnych oraz dokonywać nowych zakupów. Jedną z nowości jest sekcja „Dzisiaj” - na bieżąco aktualizowana przez redakcję serwisu Polityka.pl. Znajdują się tam newsy, komentarze, analizy, reportaże i wywiady na najbardziej aktualne tematy. Co więcej, każdy czytelnik może sobie stworzyć „własną, niepowtarzalną POLITYKĘ” - śledzić ulubionych autorów i tematy, słuchać podcastów i tekstów z „Polityki” w wersji audio, zapisywać artykuły w schowku, a także odbierać newslettery i powiadomienia dostosowane do własnych potrzeb i zainteresowań. Aplikacja posiada tryb nocny, możliwość zmiany tempa słuchania, a także czytania wybranych treści offline.

Jak korzystać ze swojej obecnej prenumeraty w nowej aplikacji?

Dzięki naszym nowym rozwiązaniom możecie teraz bez ograniczeń używać swojej bieżącej prenumeraty na wielu różnych urządzeniach.

1. Jeśli masz prenumeratę cyfrową w portalu Polityka.pl

Zainstaluj nową aplikację „Polityka: tygodnik, news, audio” i zaloguj się w niej swoimi danymi do konta w portalu Polityka.pl, gdzie opłacasz prenumeratę. Odtąd aplikacja będzie rozpoznawała Cię jako prenumeratora, będziesz mieć dostęp do płatnych artykułów, a wszystkie dotychczas zakupione wydania znajdą się także na Twojej półce w nowej aplikacji.

2. Jeśli opłacasz prenumeratę „Polityki” przez App Store lub Google Play (nie przez portal Polityka.pl)

Zainstaluj nową aplikację „Polityka: tygodnik, news, audio”. Załóż konto na portalu Polityka.pl podając jako login taki sam adres e-mail, jakiego używasz w swoim sklepie z aplikacjami. Za pomocą loginu i hasła z portalu zaloguj się w starej aplikacji.

W ten sposób prenumerata i archiwum dotychczas zakupionych wydań ze starej aplikacji powiążą się z Twoim kontem na portalu i w nowej aplikacji. Od tej pory ze swojej prenumeraty możesz korzystać w nowej aplikacji, w starej aplikacji i na portalu Polityka.pl

Każda opinia się liczy

Satysfakcja i zadowolenie naszych czytelników jest dla nas bardzo ważne. Dlatego będzie nam miło, jeśli po zainstalowaniu nowej aplikacji zechcecie się podzielić z nami swoimi wrażeniami, pisząc na adres cyfrowa@polityka.pl.
Chcemy tworzyć dla Was nie tylko satysfakcjonujące treści, ale też wygodne narzędzia uprzyjemniające lekturę.

Polityka 7.2021 (3299) z dnia 09.02.2021; Do i od Redakcji; s. 92
Reklama
Reklama