O Polityce

Lutowy numer „Wiedzy i Życia” już w sprzedaży

Wiedza i Życie

Gorąco zachęcamy do sięgnięcia po najnowszy numer naszego naukowego miesięcznika „Wiedza i Życie”. Temat okładkowy poświęcamy tym razem optymizmowi i jego różnym obliczom. Czy bycie optymistą to recepta na szczęście? Czy wiara w lepsze jutro może oznaczać niebezpieczne konsekwencje? Z tekstu Agaty Cieślik dowiedzą się Państwo, jaka jest zależność między wiekiem a optymizmem, czy optymizm jest dziedziczny i czy da się go badać u zwierząt.

W rubryce „Obalamy mity medyczne” Paweł Walewski rozstrzyga, czy szczepionki mRNA są skuteczne i bezpieczne.

Polityka 6.2021 (3298) z dnia 02.02.2021; Do i od Redakcji; s. 83
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.