O Polityce

POLITYKA najchętniej kupowanym tygodnikiem w 2020 r.!

POLITYKA liderem sprzedaży w 2020 r.!

Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami! Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami! Polityka

Z dumą informujemy, że według najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy POLITYKA odnotowała w ubiegłym roku najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce z wynikiem 93 tys. średnio sprzedanych egzemplarzy.

Na drugim miejscu w zestawieniu ZKDP uplasował się „Newsweek”, który w 2020 r. sprzedawał średnio 75,5 tys. egz. Pozostałe tytuły znalazły się daleko w tyle – żaden z nich nie przekroczył nawet granicy 40 tys. egz. I tak: pismo braci Karnowskich „Sieci” osiągało średnią sprzedaż na poziomie 37,6 tys.

Polityka 9.2021 (3301) z dnia 23.02.2021; Do i od Redakcji; s. 91
Oryginalny tytuł tekstu: "POLITYKA najchętniej kupowanym tygodnikiem w 2020 r.!"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.